Sole Centro de Imagen Integral — Dermatología & Medicina Estética, Nerja
Rens av ryggen

Sole Centro de Imagen

Rens av ryggen i Nerja

Rens av ryggen fjerner urenheter, hudormer og overskudd av talg, slik at huden blir renere, glattere og sunnere.

01

Rens av ryggen

Rens av ryggen er en profesjonell behandling som kombinerer eksfoliering, fjerning av urenheter og næring til huden. Den fjerner hudormer, døde hudceller og overskudd av talg, slik at huden blir renere og mer balansert. Den gir også fukt og ro til huden for å forebygge irritasjon eller utbrudd.

Prosedyren tilpasses alle hudtyper og kan omfatte spesifikke produkter avhengig av hudens sensitivitet og tilstand, for umiddelbare og varige resultater.

Rens av ryggen — Sole Centro de Imagen, Nerja
02

Fordeler med Rens av ryggen

Behandlingen renser huden, fjerner hudormer og overskudd av talg og gir samtidig fukt og mykhet. Den reduserer betennelse og forebygger akneutbrudd eller irritasjon. Den forbedrer tekstur og glød på huden på ryggen og gir en følelse av velvære og grundig rens. Den er smertefri og trygg og tilpasses hver hudtype. Den styrker også hudbarrieren, slik at huden er klar for andre kropps- eller ansiktsbehandlinger som del av jevnlig vedlikehold.

  • Dyp rens

  • Fjerning av urenheter og talg

  • Færre hudormer

  • Gjør huden myk og gir fukt

  • Forebygger akneutbrudd

  • Forbedrer tekstur og glød

  • Smertefri og trygg behandling

  • Forbereder huden på andre behandlinger

04

Hvordan utføres det?

Det påføres en eksfoliant, urenheter fjernes, og huden får fukt med produkter tilpasset behovene.

  1. Første vurdering — Rens av ryggen

    Første vurdering

    Hudtype, mengden urenheter og eventuell irritasjon vurderes for å tilpasse rensen.

  2. Prosedyre — Rens av ryggen

    Prosedyre

    Omfatter eksfoliering, manuell eller apparatassistert fjerning av urenheter og påføring av en maske eller beroligende fuktighetskrem.

  3. Restitusjon — Rens av ryggen

    Restitusjon

    Det trengs ingen nedetid. Huden kan få lett, forbigående rødhet som forsvinner i løpet av noen timer.

  4. Resultater — Rens av ryggen

    Resultater

    Huden på ryggen blir renere, glattere, mer strålende og balansert, med færre hudormer og en umiddelbar følelse av friskhet.

Ren og sunn hud fra første behandling.

Fjerner urenheter, gir fukt og mykhet til huden på ryggen, med synlige og varige resultater.

Svar på spørsmålene dine

Ofte stilte spørsmål

Spørsmålene dine om denne behandlingen, økten og pleie av kroppen.

Gjør rens av ryggen vondt?

+

Nei, behandlingen er smertefri og komfortabel.

Hvor mange behandlinger trengs?

+

Vanligvis er én behandling i måneden nok som vedlikehold, men det varierer fra person til person.

Når merker jeg resultater?

+

Med en gang, med renere, glattere og mer strålende hud.

Kan det kombineres med andre behandlinger?

+

Ja, med Photon-kapselen eller massasje med Indiba for å forsterke resultatene.

Finnes det bivirkninger?

+

Det kan oppstå lett, forbigående rødhet som forsvinner i løpet av noen timer.

Er den trygg for alle hudtyper?

+

Ja, den tilpasses sensitiv, fet eller akneutsatt hud.

Kan den gjøres under graviditet?

+

Ja, så lenge det ikke brukes apparater som ikke egner seg under graviditet.

Hvilken etterpleie bør jeg følge?

+

Unngå direkte sol og hold huden fuktig for å forlenge resultatene.

Ute etter en medisinsk tilnærming?

Ved dobbelthake, lokalt fett eller slapphet kan kroppsteknologi kombineres med medisinske behandlinger etter en vurdering.

Oppdag estetisk medisin i Nerja

Anmeldelser

Hva kundene våre sier

4.9108 Google-anmeldelser
“Alt perfekt, som alltid. Utsøkt behandling og resultater man merker fra første gang.”
Anne Britt Tanum
“Profesjonell, varm og utmerket service. De forklarer hvert trinn i behandlingen grundig.”
Helena Arvidsson
“Jeg har kommet hit i årevis og elsker hver behandling. Det beste senteret i Nerja.”
Lola Algarín Arcos

Be om informasjon

Spørsmål om denne behandlingen?

Legg igjen kontaktinformasjonen din, så svarer vi deg personlig på spørsmålene dine eller avtaler en vurdering.

Rens av ryggen

Områder vi betjener

Rens av ryggen ved senteret vårt i Nerja

Vi tilbyr rens av ryggen i Avenida de la Constitución i Nerja. Kommer du fra Torrox, Torre del Mar, Málaga, La Herradura, Almuñécar, Salobreña, Motril eller andre steder i Axarquía eller på Costa Tropical, kan du kontakte oss for å avklare mulighetene og avtale time før du reiser. Alle behandlinger utføres ved senteret vårt i Nerja.

  • Nerja
  • Maro
  • Frigiliana
  • Torrox
  • Torrox Costa
  • Algarrobo
  • Torre del Mar
  • Vélez-Málaga
  • Cómpeta
  • Rincón de la Victoria
  • Málaga
  • La Herradura
  • Almuñécar
  • Salobreña
  • Motril